GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Gizlilik Politikası

kiracitakip.com aracılığı ile paylaştığınız kişisel bilgilerinizin gizliliğinin korunması çok önemlidir. Gizlilik Politikası kapsamında kişisel bilgilerinizi ne şekilde kullanacağımız hakkında ve bunların kullanım şekli konusunda bilgi sahibi olmanız için Gizlilik Politikası’nı okumanızı tavsiye ederiz.

Gizlilik Politikası’nın Kapsamı

Bu sitenin Gizlilik Politikası, kiracitakip.com kullanıcısı olmak amacıyla sizler tarafından bırakılan bilgiler için geçerlidir. Bu bilgiler, kiracitakip.com kullanıcısının izni olmadan hiç bir şekilde ticari ve kişisel amaç için kullanılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, kiracitakip.com tarafından müşteri profili oluşturmak amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

kiracitakip.com Müşterisi Olarak, Sahip Olduğunuz Gizlilik Haklarınız Kişisel olarak ifade edilebilecek bilgilerinizi bizimle paylaşmanız ve kiracitakip.com kullanıcısı olmanız adına, sahip olduğunuz gizlilik hakları şunlardır:

Bir başka kullanıcının ya da kişinin sizinle ilgili bilgileri görmesi ve bunları değiştirmemesi için kiracitakip.com elinden geleni yapmaktadır. Sadece site yöneticileri size ulaşmak adına bilgilerinize ulaşır veya talebiniz üzerine veya teknik bir hatadan dolayı bilgilerinizde değişik yapar.

Bizimle paylaştığınız bilgilerin korunması

kiracitakip.com ile paylaştığınız bilgileri koruma konusunda profesyonel bir bakış açısı getirilmiştir.

kiracitakip.com, güvenli sunucular, firewall’lar (güvenlik yazılımları) ve mali bilgilerin şifrelenmesi dahil, bilgilerinizi korumak için çeşitli güvenlik önlemleri almıştır.

Yukarıdaki Gizlilik Politikası, kiracitakip.com müşterisi olarak bireysellik haklarınızı koruma altına almaktadır.