Fiziksel Güvenlik Sunucularımız istanbul Radore Telekom'un datacenterinde bulunup sunucu bölümüne erişmek yetkili personel harici girmek mümkün değildir! Öyleki biz bile sunucu odalarına alınmıyoruz. İhtiyaç halinde sunucuya farkı bir odadan konsoldan erişim ile bağlanıyoruz.

Yazılımsal Güvenlik Veritabanı olarak Microsoft SQL Server ve Windows 2008 Server Kullanmaktayız. Şifre vs. gibi önem arz eden veriler veritabanında şifrelenerek saklanır. Yazılımımız hack analiz programları ile sürekli analiz edilip güvenlik yamaları anında yapılmaktadır.

Yedekleme Sunucularımız RAID teknolojili olup her bir sunucuda en az 2 HardDisk bulunmakta ve Anlık olarak yedeklenmektedir. Bir HDD bozulduğunda diğeri otomatikman devreye girecek şekilde programlanmışlardır. Aynı zamanda tüm veritabanı günlük olarak yedeklenip farklı bir depolama alanında depolanmaktadır. Herhangi bir sorun halinde yedekler sürekli çalışır vaziyettedir.

Programı çalıştırmak için özellikle istediğimiz bir donanım yoktur! KiracıTakip.com web uygulması olup Bilinen tüm popüler tarayıcılarla ve iPhone, iPad, Android cihazlarda uyumlu olarak çalışmaktadır. Aycıca yakınlarda iPhone ve Android uygulamasınıda yayınlamayı düşünüyoruz.

Haziran 2024 itibari ile 1000+ üyemiz bulunmakta olup hızla yükselmektedir.

Program sürekli güncelleniyor. Hiç bir güncelleme ücreti talep etmiyoruz. Üye olduğunuz sürece hiç bir güncelleme için ücret ödemezsiniz.

Güncellemeler E-Posta, Facebook sayfamız ve Twiter üzerinden sürekli duyurulmakta olup, bizi takip etmeyi unutmayın.

Evet. TL, USD, EURO, GBP şuan tanımlı para birimleri. Talep etmeniz halinde herhangi bir para birimini anında ekleyebiliriz.

Sizinde merak ettiğiniz sorular varsa bize yazabilirsiniz.

Beğendiniz mi? ÜCRETSİZ DENEYİN