Kullanması çok basit.

Ekran görüntülerini incelediğinizde ya da ücretsiz üye olduğunuzda sizde göreceksiniz ki kullanması çok basit. Her şey çok sade ve anlaşılabilir. Takıldığınız ekranlarda sayfa üstündeki yardım düğmesine basarak ekran ile ilgili açıklamalar ulaşabilirsiniz.

Sürekli Yanınızda

KiracıTakip.com'u kullanmak için masada bilgisayar başında oturmanıza gerek yok! Düşünün gayrimenkulü gezmeye gelen birine gayrimenkulü gezdirirken cep telefonundan bağlanıp anında sözleşme yapabilirsiniz.

KiracıTakip.com'a internet bağlantısı ve web tarayıcısı olan herhangi bir cihazdan bağlanıp kullanabilirsiniz.

Zamanınızı Öldürmez

Diğer programlar gibi bir kira tahsilatı için onlarca düğmeye tıklamanıza gerek yok "Kira Tahsilat"'a tıklayıp kiracıyı seçmeniz yeterli olur! Yada o gün ne kadar hasılat-harcama yaptığınızı sisteme girdiğiniz an giriş ekranına görebilirsiniz.

Giriş ekranında o hafta ödemesi olan kiracıları görüp, tek tıklamayla tahsilat işleminizi yapabilir, Tüm kiracılarınıza dakikalar içinde toplu mesaj gönderebilirsiniz...

Daha önce bir kaç program denedik, hiç biri istediğimiz şeyleri bize tam vermiyordu. Birinin SMS gönderme özelliği yok, birinin kullanıcıya yetki vermesi! Ve üstelik dünya kadar para vermemize rağmen kira tahsilatı yapmak için bile bilgisayar uzmanı olmak gerekiyordu....

Mustafa Bey, Elit Yuvam Yöneticisi

Gelişmiş Kullanıcı Yetkilendirme Sistemi

Sisteme tanımladığınız kiracılara çok esnek yetkiler verebilirsiniz. Örneğin Personeliniz Ahmet Bey için yetkili olduğu bir bina tanımlayabilir, o bina için hangi modülleri kullanmasını istiyorsanız onları seçebilirsiniz

Kullanıcılar sadece yetkili olduğu bina(ların) ve modüllerin bilgilerini görür diğer kullanıcının bilgilerini göremezler. Ayrıca veri SİLME yetkisi özel bir modül olarak düşünülmüş olup SİLME yetkisi vermediğiniz hiç bir kullanıcı veri silemez!

Tüm Aktiviteler gözlerinizin önünde

Hiç bir zaman çalışanlarınıza güvenmeyin! Kullanıcıların sistem üzerinde yaptığı tüm giriş çıkışlar, veri ekleme, düzenleme ve silme işlemi kayıt altına alınmakta olup, Hatalı yada suistimal içeren davranışları anında fark edebilirsiniz.