Kiracıları takip etmiyoruz! İyiki KiracıTakip.com'u kullanmaya başlamışız. Daha önce excel'de takip ederdik artık kiracıları takip etmiyoruz KiraciTakip.com işini bizden daha iyi yapıyor.

Bizde 3 tane bina var ve her birinin görevlisi farklı faklı. KiracıTakip.com un en beğendiğim özelliği kullanıcıya istediğin bina için tanımlama yapabiliryorsunuz.

Ayrıca akşam olduğunda giriş sayfasına bakıp o gün ne kadar hasılat yapıldığını hemen görmek ve raporlar için beni uğraştırmaması en sevdiğim özelliği

Ebrar Cansever, Uyum Evleri, Stüdyo Daire İşleticisi 5 Yıldız

Daha iyisini bulamadık! Uzun zamandır kiralarımızı takip edecek program arıyorduk. Bir kaç program denedik ama verim alamadık! kiracıtakip.com'u gördüğümüzde özellikle otomatik sms göndermesi bizim tercih sebebimiz oldu.

Programın en beğendiim özelliği toplu mesaj gönderme özelliği. Daha önce üye olduğumuz bir siteye girip tek tek numaraları listeye ekleyerek sms gönderirdik. Şimdi sadece mesajımızı yazıyoruz gönder düğmesine basıyoruz.

Mustafa Yılmaz, Ahsen Gayrimenkul 5 Yıldız

Bilgisayarı Bıraktırdı! Kiracı takip programın en beğendiğim özelliği iPad ve iPhone'dan çalışması. İşimiz gereği pek ofisde bulunmadığımızdan lazım olduğunda istediğimiz yerden programa erişebiliyoruz.

Bulunduğumuz bölge gereği binamıza girip çıkan kiracılarımızın ziyaretçileri bizim için çok önemli olduğundan ve sürekli takip etmek gerekiyordu. KiracıTakip yetkilelerine bu durumu aktardığımızda bizim için ücretsiz bir modül hazırladılar. O kadar memnun olduk ki anlatamam. Çok teşekkürler Mehmet Ali Bey.

Can E., Kız Yurdu İşleticisi 5 Yıldız

Daha önce bir kaç program denedik, hiç biri istediğimiz şeyleri bize tam vermiyordu. Birinin SMS gönderme özelliği yok, birinin kullanıcıya yetki vermesi! Ve üstelik dünya kadar para vermemize rağmen kira tahsilatı yapmak için bile bilgisayar uzmanı olmak gerekiyordu....

KiracıTakip.com'u kullanmaya başladıktan sonra istediğimiz özelliklerin %90ı burada bulunuyordu. Ufak tefek isteklerimiz oldu onuda hallettiler. Tüm ekibe teşekkür ederiz.

Mustafa Bey, Elit Yuvam Yöneticisi 4 Yıldız

Sizde görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız yayınlamaktan memnun oluruz!